В окупованому Бердянську спалахнула пожежа на базі відпочинку, яку рашисти перетворили на шпиталь

В окупованому Бердянську Запорізької області спалахнула пожежа в районі бази відпочинку, яку рашисти перетворили на військовий шпиталь. Про це 19 лютого повідомляють місцеві Telegram-канали.

За наявною інформацією, пожежа спалахнула на Косі - швидше за все на базі відпочинку "Райський куточок". До вторгнення цей заклад належав голові районної адміністрації Олексію Бакаю.

Після окупації міста рашисти розмістили там військовий шпиталь. Зараз над цим закладом підіймається густий чорний дим. Проте автори зазначають, що за умов війни перевірити цю інформацію складно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти заселили військових на бази відпочинку в районі Бердянська, перетворивши цивільні об'єкти на військові цілі.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті