В окупованому Бердянську спалахнула пожежа на базі відпочинку, яку рашисти перетворили на шпиталь

В окупованому Бердянську Запорізької області спалахнула пожежа в районі бази відпочинку, яку рашисти перетворили на військовий шпиталь. Про це 19 лютого повідомляють місцеві Telegram-канали.

За наявною інформацією, пожежа спалахнула на Косі - швидше за все на базі відпочинку "Райський куточок". До вторгнення цей заклад належав голові районної адміністрації Олексію Бакаю.

Після окупації міста рашисти розмістили там військовий шпиталь. Зараз над цим закладом підіймається густий чорний дим. Проте автори зазначають, що за умов війни перевірити цю інформацію складно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти заселили військових на бази відпочинку в районі Бердянська, перетворивши цивільні об'єкти на військові цілі.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті