Окупанти заселили військових на бази відпочинку в районі Бердянська, перетворивши цивільні об’єкти на військові цілі

Ворог заселив військових у бази відпочинку в районі Бердянська, перетворивши цивільні об’єкти на військові цілі. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 9 лютого.

"Росіяни заселяють військових у захоплені бази відпочинку навколо Бердянська, таким чином перетворюючи цивільні об’єкти у військові цілі", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, за словами місцевих, російських солдат розміщують в закладах відпочинку вздовж лінії Бердянської коси. Місцевим заборонили вільне пересування в цих районах, а тих, хто проживав поруч, відселили.

"Схожа ситуація в Пологах, де ворог обходить приватні будинки й шукає місце для розташування новоприбулих окупантів", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на турбазах і в порожніх будинках Луганщини рашисти розселяють кадирівців і колаборантів, що втекли з Рубіжного й Кремінної.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті