Окупанти за добу обстріляли 18 населенних пунктів Херсонської області, є жертва і поранений

Російські окупаційні війська за добу обстріляли 18 населених пунктів  Херсонської області, є жертва і поранений, має місце пошкодження цивільної інфраструктури. Про це повідомив у Телеграм голова ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, минулої доби противник обстрілював Новоолександрівку, Станіслав, Берислав, Дніпровське, Кізомис, Золоту Балку, Білозерку, Новоберислав, Осокорівку, Гаврилівку, Томину Балку, Придніпровське, Інженерне, Антонівку, Садове, Янтарне, Понятівку, Олександрівку, Республіканець, Тягинку та місто Херсон.

Прокудін зазначив, що російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема було пошкоджено 3 багатоповерхівки та 15 приватних будинків.

Також у Херсоні внаслідок обстрілів пошкоджено поштове відділення.Крім того, внаслідок ворожих атак у населених пунктах області влучали в об'єкти критичної інфраструктури, адмінбудівлю та магазин. Також пошкоджено автомобілі.

"Через російську агресію 1 людина загинула, ще 1 - дістала поранення", - підсумував очільник ОВА.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті