Окупанти з "ЛНР" вигадали ноу-хау: "паспортовозка" для віддалених сіл, 15 хвилин – і ти "паспортизований"

У так званій "ЛНР", в умовах відсутності транспорту й пекучого бажання мешканців віддалених сіл їздити до районних центрів за паспортами РФ, окупанти вигадали розвозити свої паспорти. Про це повідомило так зване "МВС ЛНР", пишуть сепаратистські Телеграм-канали 3 березня.

"У ЛНР запрацював мобільний пункт оформлення та видачі паспортів громадянина Російської Федерації", – сказано у повідомленні окупантів.

Уточнюється, що паспорти в таких автомобілях РФ штампують за 15 хвилин. На відео (див. скріншот) окупанти продемонстрували, що "паспортовозка" дісталася сіл поблизу Станиці Луганської, тобто поряд з Луганськом. Яким чином вона поїде у віддалені села Старобільського чи Сватівського району і хто до неї з'явиться, доки не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що російські пенсії в "ДНР" платитимуть лише тим, хто має паспорт РФ з позначкою про реєстрацію.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті