Окупанти вивезли з Херсона дітей-сиріт та утримують у Криму у дитбудинку, який у ЗМІ назвали "дитячим концтабором"

Російські окупанти вивезли дітей-сиріт із Херсона до дитячого будинку в окупованому Сімферополі. Про це 26 січня повідомляє російське видання "Верстка".

"Не менше 14 дітей-сиріт з Херсона російська влада перевезла до кримського дитячого будинку "Елочка". Два роки тому в ЗМІ цю установу назвали "дитячим концтабором" через умови, в яких утримують дітей", - повідомили журналісти.

Встановити це вдалося завдяки фотографіям та листам Діда Мороза, які з'явилися на сайті "Усиновлення в Московській області". Причому листівки, мабуть, підписував хтось із вихователів. І в кожній із них вказувалося, що дитина приїхала з Херсона.

За даними видання, дитбудинок "Елочка" спеціалізується на роботі з дітьми з ураженнями центральної нервової системи, порушеннями психіки та поведінки, слуху, зору та з ВІЛ. При цьому в робочій програмі установи зазначено, що у дітей виховують "вищі моральні почуття", у тому числі "патріотизм і громадянськість", а також формують уявлення про те, що "Крим знаходиться на півдні Росії" та "усвідомлення себе як громадянина багатонаціональної Росії".

Два роки тому навколо цього дитбудинку спалахнув скандал через неналежний догляд за дітьми. Батьки, які забирали малечу, скаржилися, що дітей виснажено. Одному з хлопчиків діагностували дистрофію, зневоднення, рахіт, у нього був м'язовий каркас і деформували череп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти вивезли до Ростова близько 400 українських дітей "на новорічні свята".

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті