Окупанти вивели у Чорне море 3 ракетоносії із загальним залпом до 16 "калібрів"

Станом на ранок 30 листопада російські окупанти вивели у Чорне море на бойове чергування 3 ракетоносії. Загальний залп - до 16 "калібрів". Про це повідомляють у Фейсбук ВМС ЗСУ.

"Станом на 06:00 30.11.2023 в Чорному морі перебуває 3 ворожих кораблі, які є носіями крилатих ракет "калібр", загальний залп до 16 ракет", - йдеться у повідомленні. 

На бойове чергування у Середземне море окупанти вивели два кораблі. Ракетоносіїв серед них немає. Водночас в Азовському морі російські кораблі відсутні. 

Нагадаємо, 29 листопада на бойовому чергуванні у Чорному морі перебували два російські ракетоносії із загальним залпом до 8 "калібрів".

 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті