Окупанти викрали тварин з заповідника “Асканія-Нова”

Загарбники вивозять тварин з херсонського заповідника "Асканія-Нова" та перевозять їх до “Сафарі-парку” у російському Краснодарі. Про це повідомляє Центр національного спротиву 6 листопада.

"Крадіжка відбувається в межах “угоди про співробітництво”.Відповідна угода не є дійсною, адже від українського заповідника її підписує російський ставленик, який не є керівником. За фактом ворог просто краде тварин й знищує унікальний заповідник", - зазначається у повідомленні.

У ЦНС додали, що раніше на території заповідника були також помічені російські військові.  

Як повідомлялось раніше, купка росіян-окупантів та колаборантів на чолі з Сергієм Кирієнко приїхали до заповідника "Асканія-Нова".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті