Окупанти викрадають автомобілі цивільних на тимчасово окупованій території Херсонщини

Останнім часом фіксується все більше випадків мародерства та викрадання особистих автомобілів місцевого населення з боку російських військовослужбовців. Про це повідомляє Центр національного спротиву у Телеграм 2 жовтня.

"Підпілля зафіксувало викрадення окупантами автомобілів в Чаплинці, Залізному Порту, Малих Копанях та інших містах й селах", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центра, серед росіян панують панічні настрої через успішні дії Сил оборони. Рядовий склад армії рф все частіше обговорює плани щодо втечі із тимчасово зайнятих населених пунктів.

Також у Центрі додали, що у випадках, коли місцеві намагаються відстояти своє майно, російські військові відкривають по ним вогонь.

"Днями, за таких обставин, росіянами була вбита жінка в селі Ольгино", - зазначили у Нацспротиві.

Як повідомлялось раніше, окупанти посилюють оборону Криму: перекидають ППО та будують "зуби дракона".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті