Окупанти посилюють оборону Криму: перекидають ППО та будують "зуби дракона" - ЦНС

Росіяни перекидають засоби ППО до Сімферополя, а також облаштовують нові оборонні споруди. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"За інформацію від кримського підпілля – російські військові отримали нові розпорядження щодо підвищення обороноздатності окупаційних військ на півострові", - йдеться у повідомленні.

Зокрема зафіксовано перекидання засобів ППО до Сімферополя.

Також партизани фіксують спорудження нових фортифікаційних споруд - так званих "зубів дракона".

Як повідомлялося раніше, цивільним росіянам, які проживають на території окупованого Криму, слід якнайшвидше виїхати заради власної безпеки.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті