Окупанти викрадають автомобілі цивільних на тимчасово окупованій території Херсонщини

Останнім часом фіксується все більше випадків мародерства та викрадання особистих автомобілів місцевого населення з боку російських військовослужбовців. Про це повідомляє Центр національного спротиву у Телеграм 2 жовтня.

"Підпілля зафіксувало викрадення окупантами автомобілів в Чаплинці, Залізному Порту, Малих Копанях та інших містах й селах", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центра, серед росіян панують панічні настрої через успішні дії Сил оборони. Рядовий склад армії рф все частіше обговорює плани щодо втечі із тимчасово зайнятих населених пунктів.

Також у Центрі додали, що у випадках, коли місцеві намагаються відстояти своє майно, російські військові відкривають по ним вогонь.

"Днями, за таких обставин, росіянами була вбита жінка в селі Ольгино", - зазначили у Нацспротиві.

Як повідомлялось раніше, окупанти посилюють оборону Криму: перекидають ППО та будують "зуби дракона".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті