Окупанти влучили в багатоповерхівку в Бериславі на Херсонщині, поранена жінка

Російські окупантиі вдень16 вересня обстріляли Берислав на Херсонщині і поцілили у багатоповерхівку, внаслідок чого була поранена жінка. Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.

За її даними, війська РФ поцілили в один з багатоквартирних будинків у місті. У власній квартирі поранена 63-річна жінка.

У стані середньої тяжкості її шпиталізували, йдеться у повідомленні.

Як повідомила у Telegram Херсонська обласна прокуратура, близько 14:00 російські військові атакували з авіації Берислав. Також пошкоджені близько 15 приватних будинків.

Нагадаємо, 14 вересня на Херсонщині оголосили обов'язкову евакуацію родин із дітьми з понад 25 населених пунктів. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті