Окупанти відмовляються виплачувати допомогу одиноким матерям без російського паспорту

Росіяни відмовляються виплачувати допомогу одиноким матерям на окупованих територіях України, якщо ті не мають ворожого паспорту. Про це повідомив "Центр національного спротиву" (ЦНС) 31 серпня.

"Щомісячно сума виплати на дитину становить 10 тисяч російських фантиків (3 тис. грн), але щоб продовжити отримувати виплати тепер одинока мати (або батько) має надати окупантам довідку цього статусу, яка видана згідно з законодавством РФ, – сказано в повідомленні. – Для відповідної довідки необхідно мати червону макулатуру. Ба більше, якщо дитині від 14 років, то необхідно, аби вона сама отримала паспорт ворога. Інакше українці не отримають виплати, що в регіоні, який росіяни "звільнили" від роботи, ставить сім’ю під загрозу".

Підкреслюється, що на початку року росіяни заборонили обіг гривні й унеможливили перекази родичів зі звільнених територій, таким чином зробивши українців залежними від їх волі на окупованих теритиоріях, а далі посилюють там гуманітарну кризу, аби взяти під тотальний контроль місцеве населення.

Раніше повідомлялось, що росіяни поставили перед Пасічником "план" щодо примусової паспортизації підлітків на окупованій Луганщині.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті