Окупанти вдарили "Калібрами" по Харківщині та скинули 3 керовані бомби на Оріхів

Російські війська вдарили крилатими ракетами "Калібр" по Харківщині та скинули керовані авіабомби на Оріхів у Запорізькій області. Про це 12 червня у вечірньому зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Протягом доби противник завдав 2 ракетних удари крилатими ракетами морського базування "Калібр" по житлових будинках на Харківщині... Також російські терористи скинули на місто Оріхів Запорізької області 3 керовані авіабомби, загинув цивільний, зруйновано приватні будинки", - повідомили українські військові.

Крім цього, на рахунку окупантів сьогодні були 17 авіаційних ударів і близько 22 разів відкривали вогонь із РСЗВ, зокрема по цивільній інфраструктурі. Зокрема, є пошкодження і руйнування в Білопіллі на Сумщині та Шевченковому на Харківщині.

"Російська федерація далі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли як по військових, так і по цивільних об'єктах", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти визнали, що стріляють по човнах із людьми, які евакуюються з підтопленої Херсонщини зі страху перед "українськими ДРГ".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті