Окупанти в Маріуполі відмовили у житлі родині, якій раніше показово вручили ключі від квартири

У Маріуполі окупанти позбавили місцеву жительку Вікторію Міснянкіну права мешкати в квартирі, яку вони отримали в вересні. Про це вона написала в соцмережах, - повідомляє 0629.ua.

Маріупольчанка мешкала у власній квартирі, яку придбала ще до шлюбу, разом з двома дітьми та чоловіком. Чоловік був зареєстрований в квартирі батьків і мав там частку 14 кв. м. Квартира та вщент згоріла.

Родина подала ще влітку документи на компенсацію. 26 вересня їм показово вручили ключи від квартири, знімали їх на камеру. Але через місяць прийшло повідомлення, що родина не має права на отримання житла і компенсації, тому що у неї є 14 кв. метрів в квартирі батьків. Ось там родині з 4 чоловік російська окупаційна влада і пропонує мешкати.

Видання зазначає, що більша частина квартир у будинках, які в 2022 році встигла побудувати російська федерація, стоїть порожня. Лише близько 200 родин отримали ключі. При цьому важливо: ці родини не мають права власності на це житло. Маріупольці повідомляли, що деяким пропонують викупити квадратні метри в іпотеку. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті