Окупанти в Маріуполі проводять "зачистки", перевіряють гаджети та їх трафік - Андрющенко

Окупанти запроваджують в Маріуполі тотальний контроль. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

"Два дні поспіль "зачистка" в селищах поруч з Маріуполем в напрямку на північ, де розквартировано окупантів. Подомовий обхід ФСБ з обшуками, перевіркою листування та гаджетів. В с. Павлополь дійшло до перевірки телефонів першокласників в школі", - написав він.

Крім того, в окупаційних адміністраціях Маріуполя встановлюють обладнання для повного контроль інтернет-трафіку робітників та відвідувачів.

"Розгортання та налаштування має завершитись протягом 4 тижнів. Повний контроль всіх гаджетів та їх трафіку. Причина - намагання побороти постійний витік інформації", - зазначив Петро Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, росіяни у тимчасово окупованому Маріуполі зносять будинок на проспекті Миру, в якому під час атак та обстрілів рашистів загинуло близько 200 людей.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті