Окупанти в Маріуполі проводять "зачистки", перевіряють гаджети та їх трафік - Андрющенко

Окупанти запроваджують в Маріуполі тотальний контроль. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

"Два дні поспіль "зачистка" в селищах поруч з Маріуполем в напрямку на північ, де розквартировано окупантів. Подомовий обхід ФСБ з обшуками, перевіркою листування та гаджетів. В с. Павлополь дійшло до перевірки телефонів першокласників в школі", - написав він.

Крім того, в окупаційних адміністраціях Маріуполя встановлюють обладнання для повного контроль інтернет-трафіку робітників та відвідувачів.

"Розгортання та налаштування має завершитись протягом 4 тижнів. Повний контроль всіх гаджетів та їх трафіку. Причина - намагання побороти постійний витік інформації", - зазначив Петро Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, росіяни у тимчасово окупованому Маріуполі зносять будинок на проспекті Миру, в якому під час атак та обстрілів рашистів загинуло близько 200 людей.

Статті

Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Всі статті