Окупанти в "ДНР" роздаватимуть "держмайно" в оренду "інвесторам" без конкурсів та аукціонів

У квазіутворенні "ДНР" намагаються залучити "інвесторів" роздачею "державного і муніципального" майна в оренду без конкурсів або аукціонів. Про це заявив російський чиновник Євген Солнцев, відряджений у "ДНР" на посаду "голови уряду".

Він назвав це "підтримкою інвесторів".

"Продовжуємо вибудовувати систему держпідтримки інвесторів. На позачерговому засіданні уряду ініціювали поправки до закону "Про інвестиційну політику та державну підтримку інвестиційної діяльності в Донецькій народній республіці". У чому суть змін. По-перше, пропонуємо надавати інвесторам в оренду як державне, так і муніципальне майно. По-друге, у перехідний період, до 1 січня 2028 року, відповідні договори укладатимуться без проведення конкурсів та аукціонів. І це значно спростить процедуру надання майнової підтримки інвестиційної діяльності", - запевняє "глава уряду ДНР".

Як повідомлялося, раніше Солнцев заявляв, що Південний гірничо-металургійний комплекс, який наразі управляє низкою захоплених на території Донбасу заводів, може купити їх після серйозної модернізації.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті