Якщо захоплені українські підприємства Донбасу "добре себе зарекомендують", керуюча компанія ЮГМК їх купить - "прем'єр ДНР"

Південний гірничо-металургійний комплекс, який нині управляє низкою захоплених на території Донбасу заводів, може купити їх після серйозної модернізації. Про це заявив російський чиновник Євген Солнцев, відряджений у "ДНР" на посаду "голови уряду".

"Поки що компанія здійснює оперативне управління, однак у них зберігається право викупу. Якщо добре управляють, а ми бачимо, що за минулі роки вони непогано зарекомендували себе, і проведуть на високому рівні модернізацію виробництв, подивимося, як далі - все в їхніх руках", - відповів Солнцев.

За його словами, ЮГМК обіцяє реалізувати масштабну програму розвитку захоплених українських заводів.

Так званий Південний гірничо-металургійний комплекс (ПГМК) був створений восени 2021 року для управління захопленими Макіївським металургійним заводом, Макіївкоксом, Ясинуватським коксохімічним заводом, Комсомольським рудоуправлінням у Донецькій області. На окупованій території Луганської області під контроль ЮГМК віддали Алчевський металургійний комбінат, Луганський ливарно-механічний завод і Стахановський феросплавний завод.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті