Окупанти в "ДНР" роздаватимуть "держмайно" в оренду "інвесторам" без конкурсів та аукціонів

У квазіутворенні "ДНР" намагаються залучити "інвесторів" роздачею "державного і муніципального" майна в оренду без конкурсів або аукціонів. Про це заявив російський чиновник Євген Солнцев, відряджений у "ДНР" на посаду "голови уряду".

Він назвав це "підтримкою інвесторів".

"Продовжуємо вибудовувати систему держпідтримки інвесторів. На позачерговому засіданні уряду ініціювали поправки до закону "Про інвестиційну політику та державну підтримку інвестиційної діяльності в Донецькій народній республіці". У чому суть змін. По-перше, пропонуємо надавати інвесторам в оренду як державне, так і муніципальне майно. По-друге, у перехідний період, до 1 січня 2028 року, відповідні договори укладатимуться без проведення конкурсів та аукціонів. І це значно спростить процедуру надання майнової підтримки інвестиційної діяльності", - запевняє "глава уряду ДНР".

Як повідомлялося, раніше Солнцев заявляв, що Південний гірничо-металургійний комплекс, який наразі управляє низкою захоплених на території Донбасу заводів, може купити їх після серйозної модернізації.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті