Окупанти у Луганську відкривають центр спецпідготовки "Воин" для підлітків від 14 років

Російський центр спецпідготовки "Воин", де підлітків від 14 років направлятимуть на військову підготовку, а від 16 готуватимуть до мобілізації, почне працювати в окупованому Луганську. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 6 грудня. 

"Відкриттям філіалу в Луганську займається особисто директор організації олександр зайцев. Організація вже виконує завдання МО РФ по рекрутингу та підготовці молоді до подальшої служби в російській армії. Зокрема підлітків навчають основам стрільби, роботи з БПЛА, засобами зв’язку та РЕБ. Курує даний напрямок депутат російської Госдуми, казацкий атаман Віктор Водолацький", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за планом окупантів, дітей віком від 14 років будуть направляти на військову підготовку. А від 16 років одразу готувати до мобілізації, що ж грубим порушенням статті 51 Женевської конвенції.

"Центр національного спротиву отримав доступ до списку усіх осіб залучених до розгортання таких центрів. І кожен з вас понесе відповідальність за скоєні злочини!" - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що колаборанти у Станично-Луганському районі відкрили перші "кадетські класи", де вчать ненавидіти українців.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті