Окупанти Рубіжного не віддають жителям ключі від їхніх квартир - Лисогор

Окупанти Рубіжного на Луганщині не віддають жителям ключі від їхніх квартир. Про це у Телеграм повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, достатня кількість рубіжан через відсутність комунальних послуг змушена була переживати зиму в інших населених пунктах, аби просто не змерзнути.

"Повертаючись, вони помічають присутність у багатоповерхівках гастролерів-будівників. А у разі, якщо квартира ще залишилася пустою, окупаційна адміністрація вимагає компенсацію за встановлені вікна та двері, не віддаючи рубіжанам ключи від рідної домівки", - повідомляє Лисогор.

Як повідомлялося, окупанти збираються після "виборів" розпочати на Луганщині масову мобілізацію.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті