Окупанти повідомили про обстріл Ворошиловського району Донецька - пошкоджено будинки та авто

Так званий "мер" Донецька Олексій Кулемзін повідомив, що вночі, з 21:00 17 лютого до 9:00 18 лютого, територія міста 3 рази зазнала обстрілу, традиційно звинувативши ЗСУ, які, як відомо, вийшли з Авдіївки, що свідчить, скоріше, про обстріл самих окупантів для виправдення своїх воєнних дій.

Найбільше постраждав центральний Ворошиловський район на вул. Набережній - пошкоджено багатоквартирні будинки та автомобілі. Жертв і поранених немає.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті