Окупанти почали мінувати критичну інфраструктуру окупованої частини Запорізької області – Федоров

Окупанти почали мінувати критичну інфраструктуру окупованої частини Запорізької області. Про це повідомив мер Мелітополю Іван Федоров у Телеграм.

"В Мелітопольському районі заміновано водогін, який живить питною водою місто. В самому Мелітополі – важливі об’єкти електричних мереж. На ЗАЕС в технічних приміщеннях та у машинних залах встановлені мінно-вибухові загородження", - зазначив Федоров.

За його словами, ворог ставить під загрозу життя мешканців окупованих територій.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті