Росіяни обстріляли деокуповані села Луганщини понад 90 разів протягом доби – Лисогор

Російські окупанти збільшили кількість обстрілів вздовж лінії зіткнення в Лугаській області й обстріляли деокуповані села Луганщини понад 90 разів протягом минулої доби. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі єдиних новин вранці 19 травня.

"Протягом останньої доби утримується тенденція збільшення обстрілів, особливо в Невському. Вчора під час цих обстрілів – їх було понад 90 по нашій лінії, по тим деокупованим селам – і якраз біля Невського вчора відбулось загоряння сухостою, він горів майже весь день і всю ніч, але, дякувати Богу, обійшов краї населеного пункту", – сказав Лисогор.

Він уточнив, що інформації про поранення чи загибель громадян, які знаходяться в цих населених пунктах, не надходило.

Голова ОВА також зазначив, що є вірогідність, що збільшення кількості обстрілів – це свого роду "пристрілка" для нового особового складу, яким поповнились сили окупантів на Луганщині за останній час. Крім того, збільшивши особовий склад, росіяни спробували зробити декілька піших наступів на Луганщині 17 травня, але отримали гідну відсіч.

Підкреслюється, що збільшення обстрілів не завадило доставити гуманітарну допомогу напередодні.

Так, раніше повідомлялось, що поліцейські й волонтери доставили хліб та інші продукти в три деокуповані села Луганщини 18 травня.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті