Росіяни обстріляли деокуповані села Луганщини понад 90 разів протягом доби – Лисогор

Російські окупанти збільшили кількість обстрілів вздовж лінії зіткнення в Лугаській області й обстріляли деокуповані села Луганщини понад 90 разів протягом минулої доби. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі єдиних новин вранці 19 травня.

"Протягом останньої доби утримується тенденція збільшення обстрілів, особливо в Невському. Вчора під час цих обстрілів – їх було понад 90 по нашій лінії, по тим деокупованим селам – і якраз біля Невського вчора відбулось загоряння сухостою, він горів майже весь день і всю ніч, але, дякувати Богу, обійшов краї населеного пункту", – сказав Лисогор.

Він уточнив, що інформації про поранення чи загибель громадян, які знаходяться в цих населених пунктах, не надходило.

Голова ОВА також зазначив, що є вірогідність, що збільшення кількості обстрілів – це свого роду "пристрілка" для нового особового складу, яким поповнились сили окупантів на Луганщині за останній час. Крім того, збільшивши особовий склад, росіяни спробували зробити декілька піших наступів на Луганщині 17 травня, але отримали гідну відсіч.

Підкреслюється, що збільшення обстрілів не завадило доставити гуманітарну допомогу напередодні.

Так, раніше повідомлялось, що поліцейські й волонтери доставили хліб та інші продукти в три деокуповані села Луганщини 18 травня.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті