Окупанти на Луганщині традиційно нагадали про відсутність води. Цього разу – в селищах Брянки та на вулицях Луганська

Окупаційна влада знову нагадала про те, що на території, окупованій з 2014 року, відсутнє водопостачання – цього разу перерахували селища Брянки та низку вулиць Луганська. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 30 квітня.

"З 16:00 30 квітня з технічних причин припинено подачу води на Алмазну, селища Анненка, Сабовка, Нове, Анненка Глибока, Анненка Кубанська і Ломуватка", – йдеться в одному з повідомлень.

В іншому повідомленні зазначається, що вода також відсутня в Луганську на вулицях: Московська, Фрунзе, 16-та Лінія, Володимира Шевченка, Коцюбинського, Інтернаціональна, площа Героїв ВВВ, квартал Молодіжний.

Раніше повідомлялося, що інформувати про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті