Окупанти на Луганщині повідомили про "прильоти" за тиждень: Рубіжне, Алмазна, Сватівський район

На захопленій території Луганської області зафіксовано три "прильоти" протягом останнього тижня. Про це з посиланням на "спільний центр контролю та координації" повідомили окупаційні ЗМІ 29 травня.

"За минулий тиждень представництвом "ЛНР" у СЦКК зафіксовано три обстріли ... з боку збройних формувань України по населених пунктах Рубіжне, Алмазна, Сосновий (селище Сватівського району. – "Острів")", – сказано в повідомленні окупантів.

Повідомляють також про трьох загиблих мирних жителів і сімох поранених.

Про жертви серед окупантів інформацію не публікують.

Раніше повідомлялося про прильоти з HIMARS в окупованій Алмазній на Луганщині.

Раніше також повідомлялося, що в околицях Сєвєродонецька на Луганщині почастішала "бавовна".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті