В окупованій Алмазній на Луганщині повідомляють про прильоти з HIMARS

Декілька вибухів пролунали в окупованій Алмазній під Кадіївкою Луганської області вдень 28 травня. Про це повідомляють місцеві соцмережі та окупаційні ЗМІ.

"Артилерія ЗСУ завдала ракетного удару по району станції Алмазна під Стахановим", - пишуть окупаційні ЗМІ.

У соцмережах уточнюється, що було декілька прильотів з HIMARS.

Повідомляється також про проїзд швидких до Алмазної.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Луганську в пологовому будинку окупанти лікують вагнерівців, а в одній із лікарень, перепрофільованих під військовий шпиталь, збільшили кількість ліжко-місць і обладнання.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті