Окупанти кинули в атаку на Луганщині сформовані із "зеків" підрозділи

Біля Білогорівки на Луганщины в атаку пішли підрозділи "шторм зед", сформовані із російських ув'язнених. Про це 24 вересня у ефірі телемарафону  повідомив очыльник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

"За минулу добу на Лиманському та Куп'янському напрямках відбулося боєзіткнення поблизу Білогорівки.Для спроби наступу окупанти використали підрозділ "шторм зед", але всі намагання ув'язнених росіян були зупинені", - заявив Євлаш. 

За його словами, 557 разів загарбники використовували артилерію на цій ділянці фронту та 17 разів залучали авіацію.

"А ще здійснено 13 ударів ворожими дронами-камікадзе. Наші захисники ліквідували 76 окупантів. Також знищені російські БТР, самохідні артилерійські установки, гармати, автомобілі для перевезення особового складу та командно-спостережний пункт", - зазначив Євлаш. 

Нагадаємо, у міноборони РФ запропонували поставити зеків на військовий облік. 

Як повідомлялося, ув’язнених із "ЛНРівських" колоній готують до відправки на фронт. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті