Окупанти готують масштабну медійну операцію з дискредитації роботи ДБР

Російські спецслужби готують масштабну медійну спецоперацію з дискредитації роботи Державного бюро розслідувань (ДБР). Про це повідомляє пресслужба ДБР.

"Підозрювані у державній зраді члени злочинної організації готують проти Державного бюро розслідувань масштабну медійну спецоперацію з дискредитації. За завданням спецслужб РФ вони планують поширити фейки про хід досудового розслідування відносно них, розповідати про нібито політичні переслідування тощо", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що через сумнівні джерела в засобах масової інформації заплановано розповсюдження не правдивої та "перекрученої" інформації для нівелювання доведених слідством фактів та здобутих доказів.

Державним бюро розслідувань спільно з СБУ було викрито цю злочинну організацію у листопаді поточного року. До її складу входили чинний та колишній народні депутати, помічник одного з них, а також експрокурор.

Встановлено, що за вказівкою російських спецслужб вони організували заходи з дискредитації іміджу України на міжнародній арені для погіршення дипломатичних відносин зі США та ускладнення вступу України до Європейського союзу та НАТО.

Підозру у державній зраді та участі в злочинній організації отримав чинний народний депутат, який здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь РФ. Його парламентському колезі, нині позбавленого мандату, також повідомлено про підозру.

Крім цього про підозру повідомлено колишньому прокурору та двом чинним працівникам головного управління генерального штабу Збройних сил РФ (більш відомого як ГРУ).

Ухвалою Печерського районного суду Києва чинному народному депутату обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Триває досудове розслідування.

"Закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації, ретельно перевіряти факти та обов’язково звертатися до державних органів", - наголосили у ДБР.

Нагадаємо, росіяни активно створюють фейкові Телеграм-канали українських бригад і батальйонів для дискредитації ЗСУ. 

Як повідомлялося, російські спецслужби реалізують нову інформаційну атаку проти українців, які перебувають за кордоном. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті