Окупанти розповідають про успіхи ЗСУ на Сватівському напрямку (перехоплення ГУР)

ГУР Міноборони оприлюднило перехоплення телефонної розмови, у якій рашист, який воює на Сватівському напрямку в Луганській області, розповідає дружині про успіхи ЗСУ й великі втрати серед окупантів. Відповідне аудіо відомство розмістило 13 лютого.

"Ось йде прорив у нашому напрямку, там рота одна під п*здогон потрапила, – говорить чоловік. – Їх там залишилося близько 30-40 чоловік, і нас 11 відправляють. Там велике угруповання тисне".

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому йшлось про загибель окупантів: "Кишки самі валяються… Голова й рука лишились від нього".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті