Окупанти посилили фільтрацію у Рубіжному та Старобільську через страх перед українськими ДРГ – Гайдай

Російські окупанти посилили фільтраційні заходи в окупованих Рубіжному та Старобільську Луганської області через страх перед контрнаступом та українськими диверсантами. Про це 6 жовтня у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Через небезпеку наступу ЗСУ у Рубіжному окупанти для виявлення українських диверсантів запровадили комендантську годину та посилили фільтраційні заходи. Фільтрація і в Старобільську, де завчасно перевіряють усіх, хто хоче виїхати на територію РФ – охочих в останні дні стало значно більше. З міркувань безпеки росіяни вирішили ще й відключити там зв'язок", - заявив урядовець.

Також за інформацією Гайдая, мобільний зв'язок окупанти вирішили відключити ще й у Кремінній. Проте, навіть відключення зв'язку не зупиняє колаборантів від втечі. Зокрема, він підтвердив інформацію Генштабу про три автобуси із прихильниками окупантів, які виїхали зі Сватового.

Нагадаємо, напередодні увечері Гайдай підтвердив визволення шести населених пунктів у Луганській області.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті