Окупанти влаштували польовий шпиталь у школі Запорізької області – Генштаб

Російські окупанти влаштували польовий шпиталь в одній зі шкіл Запорізької області. Про це 1 грудня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Російські окупанти продовжують використовувати цивільні об'єкти на тимчасово захоплених територіях. Так, у приміщенні школи одного із населених пунктів Запорізької області загарбники облаштували польовий шпиталь", - повідомили українські військові.

Водночас у Генштабі відзначили евакуацію поранених загарбників у бік Мелітополя. Протягом 28-29 листопада було помічено колону вантажівок та автобусів з пораненими окупантами.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що за тиждень до лікарень Донецька доставлено близько 720 поранених окупантів.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті