Окупанти влаштували польовий шпиталь у школі Запорізької області – Генштаб

Російські окупанти влаштували польовий шпиталь в одній зі шкіл Запорізької області. Про це 1 грудня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Російські окупанти продовжують використовувати цивільні об'єкти на тимчасово захоплених територіях. Так, у приміщенні школи одного із населених пунктів Запорізької області загарбники облаштували польовий шпиталь", - повідомили українські військові.

Водночас у Генштабі відзначили евакуацію поранених загарбників у бік Мелітополя. Протягом 28-29 листопада було помічено колону вантажівок та автобусів з пораненими окупантами.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що за тиждень до лікарень Донецька доставлено близько 720 поранених окупантів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті