Окупанти влаштували польовий шпиталь у школі Запорізької області – Генштаб

Російські окупанти влаштували польовий шпиталь в одній зі шкіл Запорізької області. Про це 1 грудня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Російські окупанти продовжують використовувати цивільні об'єкти на тимчасово захоплених територіях. Так, у приміщенні школи одного із населених пунктів Запорізької області загарбники облаштували польовий шпиталь", - повідомили українські військові.

Водночас у Генштабі відзначили евакуацію поранених загарбників у бік Мелітополя. Протягом 28-29 листопада було помічено колону вантажівок та автобусів з пораненими окупантами.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що за тиждень до лікарень Донецька доставлено близько 720 поранених окупантів.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті