Окупанти розібрали маріупольський Драмтеатр до останньої стіни

У тимчасово окупованому Маріуполі рашисти практично демонтували будівлю драматичного театру, який зазнав значних ушкоджень після скидання російської авіаційної бомби у березні 2022 року. Про це розповів радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Драматичний Театр “демонтовано” до стану однієї фронтальної стіни. Будинок з Годинником добивають до стану нульового рівня фундаменту. Проспект Миру, вул. Куїнджі, Лівобережжя. Без зупинки місто перетоврюється на пустелю будівельного сміття", - написав Андрющенко.

Він також розповів про колапс комунального транспорту у місті.

"Транспортна система в абсолютному колапсі. Постійні поломки автобусів, відсутність водіїв та тепер - ожеделедиця. Середній час очікування на зупинки - дві годи за удачі. Тому, що через наповнення більшість автобусів просто рухається від кінцевої зупинки до кінцевої", - написав чиновник.

Як повідомлялося раніше, рашисти взяли під охорону свій прапор у Маріуполі.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті