Окупанти завдали 70 ударів по прикордонних районах Сумщини

Російські окупанти протягом 2 січня завдали 70 ударів по прикордонних громадах Сумської області. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"70 ударів завдали росіяни за межею з різних видів озброєння", - заявив чиновник.

Так, Краснопільською громадою було зафіксовано 42 прильоти внаслідок чотирьох обстрілів з мінометів або артилерії. Також з мінометів окупанти били і по Шалигінській громаді – там зафіксували три прильоти.

Великописарівська громада опинилася під обстрілом вертольота Мі-24 – там вибухнули п'ять некерованих ракет типу НУРС. Нарешті, по Білопільській громаді росіяни вели вогонь з мінометів калібру 120 мм.

Усього було зафіксовано 20 прильотів. Внаслідок обстрілу пошкоджено школу, лінію електропередач, знищено автомобіль УАЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти тричі обстріляли Нікопольський район.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті