Окупанти завдали 70 ударів по прикордонних районах Сумщини

Російські окупанти протягом 2 січня завдали 70 ударів по прикордонних громадах Сумської області. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"70 ударів завдали росіяни за межею з різних видів озброєння", - заявив чиновник.

Так, Краснопільською громадою було зафіксовано 42 прильоти внаслідок чотирьох обстрілів з мінометів або артилерії. Також з мінометів окупанти били і по Шалигінській громаді – там зафіксували три прильоти.

Великописарівська громада опинилася під обстрілом вертольота Мі-24 – там вибухнули п'ять некерованих ракет типу НУРС. Нарешті, по Білопільській громаді росіяни вели вогонь з мінометів калібру 120 мм.

Усього було зафіксовано 20 прильотів. Внаслідок обстрілу пошкоджено школу, лінію електропередач, знищено автомобіль УАЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти тричі обстріляли Нікопольський район.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті