Одразу кілька безпілотників атакували Бєлгородську область - росЗМІ

Одразу кілька безпілотників атакували Бєлгородську область 23 березня. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Близько другої години дня два українські безпілотники скинули два снаряди за кілька кілометрів від села Карабанове. За годину безпілотник атакував село Дронівка", - йдеться у повідомленні.

Ще за дві години український безпілотник був перехоплений силами РЕБ і вибухнув у повітрі біля села Журавлівка. Щоправда, вже ближче до 21 години вечора, ще один безпілотник таки скинув снаряд недалеко від Журавлівки.

Зазначається, що при цьому внаслідок атаки безпілотників ніхто не постраждав.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованому Севастополі вранці 22 березня пролунала серія вибухів, окупанти заявили про знищення декількох надводних безпілотників.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті