Одразу кілька безпілотників атакували Бєлгородську область - росЗМІ

Одразу кілька безпілотників атакували Бєлгородську область 23 березня. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Близько другої години дня два українські безпілотники скинули два снаряди за кілька кілометрів від села Карабанове. За годину безпілотник атакував село Дронівка", - йдеться у повідомленні.

Ще за дві години український безпілотник був перехоплений силами РЕБ і вибухнув у повітрі біля села Журавлівка. Щоправда, вже ближче до 21 години вечора, ще один безпілотник таки скинув снаряд недалеко від Журавлівки.

Зазначається, що при цьому внаслідок атаки безпілотників ніхто не постраждав.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованому Севастополі вранці 22 березня пролунала серія вибухів, окупанти заявили про знищення декількох надводних безпілотників.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті