В окупованому Севастополі вранці 22 березня місцеві мешканці повідомляють про серію вибухів

У тимчасово окупованому Севастополі вранці 22 березня пролунала серія вибухів. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.

Перший вибух пролунав о 4:46, у центральному районі міста. Від ударної хвилі у квартирах затремтіли вікна та двері, також спрацювала сигналізація на автівках. Далі вибухи лунали стабільно з інтервалом у 10-15 хвилин.

Окупаційна влада заявила про атаку морськими дронами, а звуки вибухів списали на роботу російських кораблів.

Як повідомлялося раніше, у Севастополі партизани встановили український прапор над Графською пристанню.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті