В окупованому Севастополі вранці 22 березня місцеві мешканці повідомляють про серію вибухів

У тимчасово окупованому Севастополі вранці 22 березня пролунала серія вибухів. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.

Перший вибух пролунав о 4:46, у центральному районі міста. Від ударної хвилі у квартирах затремтіли вікна та двері, також спрацювала сигналізація на автівках. Далі вибухи лунали стабільно з інтервалом у 10-15 хвилин.

Окупаційна влада заявила про атаку морськими дронами, а звуки вибухів списали на роботу російських кораблів.

Як повідомлялося раніше, у Севастополі партизани встановили український прапор над Графською пристанню.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті