Одразу кілька безпілотників атакували Бєлгородську область - росЗМІ

Одразу кілька безпілотників атакували Бєлгородську область 23 березня. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Близько другої години дня два українські безпілотники скинули два снаряди за кілька кілометрів від села Карабанове. За годину безпілотник атакував село Дронівка", - йдеться у повідомленні.

Ще за дві години український безпілотник був перехоплений силами РЕБ і вибухнув у повітрі біля села Журавлівка. Щоправда, вже ближче до 21 години вечора, ще один безпілотник таки скинув снаряд недалеко від Журавлівки.

Зазначається, що при цьому внаслідок атаки безпілотників ніхто не постраждав.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованому Севастополі вранці 22 березня пролунала серія вибухів, окупанти заявили про знищення декількох надводних безпілотників.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті