Одіозний депутат Держдуми запропонував вдарити по монументу "Батьківщина-мати" в Києві

Одіозний депутат російської Держдуми, генерал запасу Андрій Гурульов запропонував вдарити по монументу "Батьківщина-мати" в Києві. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

Гурульов, який є членом комітету Держдуми РФ з оборони, після атаки безпілотників по будівлях "Москва-Сіті" запропонував "брати тим самим методом, але робити це набагато жорсткіше".

"...Думаю, понівечений щит Батьківщини-мати замість клятого тризуба зараз був би дуже доречним, цілком ця тема вписалася б у загальну роботу з денацифікації. У нас красиво по ньому навернути є всі можливості", - заявив 55-річний депутат-генерал.

Раніше Гурульов пропонував "не морочитися", а перетворити Київ на руїни.

Гурульов також закликав відродити в РФ поняття "ворог народу".

Як повідомлялося, у Києві 1 серпня з монумента "Батьківщина-мати" повністю демонтували радянський герб.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті