Одеського обласного "воєнкома" Борисова звільнили з посади за рішенням Ставки

Начальника Одеського обласного ТЦК та СП полковника Борисова Євгена Михайловича звільнили із займаної посади. Про повідомила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону 28 червня.

"Наразі відбувається процедура, вона має певну протяжність у часі, передачу посади і подальшу планову реалізацію офіцера", - йдеться у заяві.

Зазначається, що звільнення відбулось відповідно до рішення Ставки верховного головнокомандувача Збройних сил України від 23.06.2023.

Борисов обіймав посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування "Південь" Сухопутних військ ЗСУ. Очолювати ТЦК тепер буде заступник Борисова.

"Наразі ми не перешкоджаємо діяльності правоохоронних органів, ті порушення і провадження, які були порушені, вони тривають, правоохоронні органи працюють, доказова база збирається", - додала Гуменюк.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на засіданні Ставки доручив головнокомандувачу Валерію Залужному звільнити одеського воєнкома Євгена Борисова, у якого знайшли  нерухомість в Іспанії.

Як повідомлялося, Державне Бюро розслідувань порушило кримінальну справу проти начальника Одеського територіального центру комплектування Євгена Борисова. За даними слідства,  за винагороду посадовець давав вказівку підлеглим не призивати тих чи інших осіб. 

 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті