Очільника Костянтинівської МВА звільнили з посади

1 грудня президент України звільнив начальника Костянтинівської військової адміністрації Олексія Рослова. Цю посаду він обіймав один рік та майже вісім місяців. Про це повідомляє Вільне радіо.

“Звільнення пройшло за угодою сторін. Я буду виконувати іншу роботу на іншій посаді”, — сказав Олексій Рослов у відповідь на запитання про причини свого звільнення.

Деталей щодо свого нового призначення посадовець не надав. Однак зазначив, що своє нове призначення зможе коментувати наступного тижня.

Пізніше стало відомо, що виконувати обов’язки начальника МВА буде перший заступник Сергій Горбунов.

Як повідомлялося, за передачу інформації російським військовим судитимуть мешканця Костянтинівки.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті