"Зобов'язання не виконано": Ердоган звинуватив Путіна в брехні

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган висловив розчарування своїм російським колегою Путіним, звинувативши його у недотриманні свого слова. Про це повідомляє державне агентство Anadolu

Ердоган незадоволений тим, що Росія не зачистила окремі сирійські райони від терористів, про що було домовлено під час його візиту до Сочі у 2019 році.

"На жаль, не дивлячись на неодноразові нагадування з нашого боку, ці зобов'язання не виконані. Чи то не виконують, чи то не можуть виконати. У відповідь ми заявляємо, що в разі невиконання цих домовленостей, ми самі зробимо необхідні кроки проти терористів", - сказав Ердоган. 

Як повідомлялося раніше, 18 листопада Ердоган обговорив з путін зернову угоду та переговори з Україною

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті