"Зобов'язання не виконано": Ердоган звинуватив Путіна в брехні

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган висловив розчарування своїм російським колегою Путіним, звинувативши його у недотриманні свого слова. Про це повідомляє державне агентство Anadolu

Ердоган незадоволений тим, що Росія не зачистила окремі сирійські райони від терористів, про що було домовлено під час його візиту до Сочі у 2019 році.

"На жаль, не дивлячись на неодноразові нагадування з нашого боку, ці зобов'язання не виконані. Чи то не виконують, чи то не можуть виконати. У відповідь ми заявляємо, що в разі невиконання цих домовленостей, ми самі зробимо необхідні кроки проти терористів", - сказав Ердоган. 

Як повідомлялося раніше, 18 листопада Ердоган обговорив з путін зернову угоду та переговори з Україною

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті