ОБСЄ закликає росію повністю вивести свої війська з України й готова надати платформу для змістовного діалогу

ОБСЄ закликає РФ повернутися до дотримання своїх міжнародних зобов’язань, припинити війну й повністю вивести війська з України. Організація готова надати платформу для змістовного діалогу, повідомила пресслужба ОБСЄ у відповідь на письмовий запит "Укрінформу" 24 липня.

"Реакція ОБСЄ залишається непохитною, найрішучіше засуджуючи дії Росії проти України. Росію закликали відновити дотримання своїх міжнародних зобов’язань та припинити війну, у тому числі шляхом повного виведення своїх військ з України", - повідомили в ОБСЄ.

Зазначається, що ОБСЄ готова "надати платформу для змістовного і справжнього діалогу з метою деескалації напруженості, пропонуючи свій унікальний досвід, механізми і формати". Водночас у пресслужбі організації наголосили, що держави-учасниці мають "продемонструвати політичну волю до використання наявних у них інструментів".

Раніше повідомлялось, що ПА ОБСЄ визнала росію державою-спонсором тероризму, а ПВК "Вагнер" – терористичною організацією.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті