Обговорення вступу України до ЄС може бути перенесено на початок весни через спротив Угорщини - ЗМІ

Через спротив Угорщини обговорення вступу України до ЄС може бути перенесено на початок весни. Про це на умовах анонімності заявили європейські дипломати у розмові з журналістами видання Euroaktiv, пище "Дзеркало тижня" 11 грудня.

"Наше відчуття таке: Орбан завжди знав, як далеко він готовий зайти і коли настане час злізти з дерева", - сказав співрозмовник Euraktiv.

Зазначається, що неназвані європейські дипломати у розмові з журналістами видання повідомили, що шанси на те, що ЄС вдасться домовитися з Угорщиною про схвалення рішень, які стосуються України, у грудні під час саміту у Брюсселі є вкрай малими.

За словами джерела, Будапешт може висунути свої кінцеві вимого до Єврокомісії навесні, у березні. Проте інші дипломати ЄС побоюються, що цього разу Орбан домовлятися не буде і й надалі блокуватиме допомогу Україні та її вступ до Євросоюзу. 

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський вельми емоційно поспілкувався з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті