Новий штам коронавірусу знайшли у кажанів в росії

У кажанів, які живуть в росії, вчені виявили новий небезпечний штам коронавірусу, дослідники закликають до якнайшвидшої розробки універсальної вакцини. Про це повідомляє видання "Science alert" 28 вересня, пише "Еспресо".

"Новий вірус, відомий як "Хоста-2", подібно до SARS-CoV-2, покритий шиповидними білками, які дозволяють йому заражати клітини людини, використовуючи ті ж "входи", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що занепокоєння вчених викликає те, що вірус стійкий до моноклональних антитіл та сироватки, які виробляються після вакцинації від коронавірусу.

"Іншими словами, перемогти новий вірус за допомогою існуючих методів не можна", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що проти нього не є ефективними навіть антитіла, що з'явилися після зараження штамом "Омікрон".

Раніше повідомлялось, що смертність від COVID-19 у світі почала знову стрімко зростати.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті