Новий пакет санкцій проти росії та Білорусі оголосив уряд Нової Зеландії

Уряд Нової Зеландії оголосив про новий пакет санкцій проти росії та Білорусі. Про це уряд країни повідомив на своєму сайті 29 лютого, пише "Укрінформ".

"Вони спрямовані на те, щоб зменшити спроможність РФ фінансувати її агресивну війну проти України та забезпечити, щоб Нова Зеландія не використовувалася як канал для ухилення від санкцій", — цитуються в поідомленні слова міністра закордонних справ Нової Зеландії Вінстона Пітерса.

Нові санкції передбачають запровадження верхньої межі ціни на нафту російського походження, встановленої G7; заборону на експорт товарів подвійного призначення до РФ та Білорусі через треті країни; обмеження щодо 61 фізичної особи та компаній для протидії спробам обійти санкції.

Під санкції потрапили організації, що закуповують технології для російської оборонної промисловості, а також вище керівництво деяких російських банків, особи, причетні до закупівлі зброї у Північної Кореї.

Загалом від березня 2022 року Нова Зеландія запровадила санкції проти понад 1600 російських фізичних та юридичних осіб, а також низку торговельних обмежень.

Раніше повідомлялось, що Байден оголосив понад 500 санкцій проти РФ через війну та смерть Навального.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті