Новий пакет санкцій проти росії та Білорусі оголосив уряд Нової Зеландії

Уряд Нової Зеландії оголосив про новий пакет санкцій проти росії та Білорусі. Про це уряд країни повідомив на своєму сайті 29 лютого, пише "Укрінформ".

"Вони спрямовані на те, щоб зменшити спроможність РФ фінансувати її агресивну війну проти України та забезпечити, щоб Нова Зеландія не використовувалася як канал для ухилення від санкцій", — цитуються в поідомленні слова міністра закордонних справ Нової Зеландії Вінстона Пітерса.

Нові санкції передбачають запровадження верхньої межі ціни на нафту російського походження, встановленої G7; заборону на експорт товарів подвійного призначення до РФ та Білорусі через треті країни; обмеження щодо 61 фізичної особи та компаній для протидії спробам обійти санкції.

Під санкції потрапили організації, що закуповують технології для російської оборонної промисловості, а також вище керівництво деяких російських банків, особи, причетні до закупівлі зброї у Північної Кореї.

Загалом від березня 2022 року Нова Зеландія запровадила санкції проти понад 1600 російських фізичних та юридичних осіб, а також низку торговельних обмежень.

Раніше повідомлялось, що Байден оголосив понад 500 санкцій проти РФ через війну та смерть Навального.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті